Зустріч відбулася у Відні напередодні офіційного представлення Міністром закордонних справ Л.Кожарою пріоритетів Українського головування в ОБСЄ на засіданні Постійної Ради ОБСЄ 17 січня ц.р.
Сторони обговорили практичні питання, пов’язані із реалізацією пріоритетів головування України в ОБСЄ, а також обмінялися думками щодо актуальних питань порядку денного Організації.
Л.Кожара та Л.Дзанньєр домовилися тісно співпрацювати з метою забезпечення успішного головування України в ОБСЄ, зокрема, виконання визначених українською стороною пріоритетів, таких як врегулювання тривалих конфліктів, зміцнення заходів довіри та безпеки, реалізації ініціативи «Гельсінкі + 40» тощо.
Глава МЗС поінформував Генерального секретаря ОБСЄ про заходи з підготовки до Міністерської зустрічі у Києві в грудні цього року, а також про ініціативу Українського головування провести в Криму Молодіжний саміт ОБСЄ, який стане доброю нагодою продемонструвати увагу та підтримку ОБСЄ молодіжним рухам та ініціативам на просторі Організації.
Л.Кожара привернув особливу увагу до необхідності продовження реалізації за підтримки ОБСЄ проекту утилізації рідкого ракетного палива типу «меланж», запаси якого залишилися на території України з радянських часів.