В рамках Міністерського засідання Міністр П.А.Клімкін виголосив виступ, в якому відзначив важливе місце та роль, яку відіграє наша держава в процесі сприяння набуттю чинності ДВЗЯВ. Було окреслено послідовну політику України у сферах ядерного роззброєння та нерозповсюдження, привернуто увагу світової спільноти до необхідності активізації зусиль з метою універсалізації Договору, який покликаний накласти заборону на ядерні випробування в світі.
Міжнародну спільноту було поінформовано про практичний внесок України в роботу Міжнародної системи моніторингу, зокрема через ефективне функціонування у м.Малин високотехнологічної сейсмічної станції PS 45, яка дозволяє оперативно визначати місцезнаходження джерел ядерних вибухів та з високою точністю реєструвати відповідні сигнали.
Окрему увагу учасників заходу було привернуто до грубого порушення РФ принципів і норм міжнародного права та триваючої незаконної окупації і спроби анексії української території АР Крим.
Під час перебування у Відні Міністр закордонних справ України П.А.Клмікін провів низку двосторонніх зустрічей з керівниками Секретаріатів міжнародних організацій, розміщених у Відні, зокрема Виконавчим секретарем ОДВЗЯВ Л.Зербо та Генеральним директором МАГАТЕ Ю.Амано.